ما کی هستیم؟

در دنیای امروزی که فناوری‌های دیجیتال روزبه‌روز پیشرفت می‌کنند، بسیاری از مواردی که قبلاً به صورت حضوری انجام می‌شد، رنگ و روی دیگری به خود گرفته‌اند. شاید چندی پیش تصور این‌که از موبایل و کامپیوتر برای انجام بسیاری از کارهای روزمره استفاده کنیم، وهم و خیال بود؛ اما حال دیگر این وهم و خیال جای خود را به واقعیت داده است. واقعیتی شیرین که زندگی را بسیار آسان ساخته است. 

اینترنت و فضای مجازی نیاز به حضور فیزیکی برای خرید را برطرف کرده و این پروسه را بسیار آسان‌تر ساخته است. خرید اینترنتی در بدو ورود خود به بازار جهان و ایران با اقبال مصرف‌کنندگان روبه‌رو نشد و بسیاری با دیده‌ی شک و تردید به آن نگاه می‌کردند. عدم اطمینان از چند و چون کالای دریافتی، امنیت خرید و اطمینان از دریافت همان کالایی که وعده داده شده، زمان ارسال طولانی و ... از مواردی بودند که منجربه عدم انجام خریدهای اینترنتی به‌راحتی و با خیال آسوده می‌شدند.

اکنون با گسترش فروشگاه‌های اینترنتی، خرید آنلاین دیگر امری عجیب غریب و نامطمئن شمرده نمی‌شود. در واقع این فناوری سبب شده که زندگی بسیاری آسان‌تر شود. به جای گشت‌وگذارهای طولانی مدت در بازار و مغازه‌ها، کاربران می‌توانند بر روی صفحه‌ی تلفن همراه یا کامپیوتر شخصی خود محصولات مختلف را بررسی کرده و گزینه‌ی موردنظر خود را سفارش ‌دهند تا چندی بعد آن را جلوی مکان منتخب خود تحویل بگیرند.

فروشگاه راگ و رنگ نیز در راستای کمک به این صنعت جوان در کشور، با توجه به کمبودهای موجود در بازار آنلاین فرش، اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی تخصصی فرش کرده است تا بتواند سهم خود را به گسترش این صنعت و کمک به رفاه و آسایش مردم در پروسه‌ی خرید اینترنتی ایفا کند. 

شرکت نساجی هدیه البرز مشهد با شماره ثبت 2734 با نام تجاری راگ و رنگ تاسیس شد و پشتیبانی چندین شرکت و کارخانه‌ی تولید فرش در کاشان در زمینه‌ی فروش فرش ماشینی را برعهده گرفت. فرش کلاریس هسته‌ی اصلی محصولات شرکت را تشکیل می‌دهد و راگ و رنگ در جایگاه بزرگ‌ترین تولید‌کننده‌ی‌ فرش‌های کلاریس در ایران و جهان وارد بازار شده است. 

راگ و رنگ قصد دارد با ارائه‌ی محصولات جوان‌پسند با قیمتی مناسب و مقرون‌به‌صرفه در طرح‌های جدید با جزئیات فراوان تجربه‌ی خریدی بی‌نظیر را برای مشتریان رقم بزند. 

ارسال سفارشات

ارسال تمامی سفارشات به سراسر ایران

30 روز ضمانت بازگشت

اگر از کیفیت محصول خریداری شده ناراضی بودید میتوانید هزینه سفارش خودرا دریافت کنید.

پشتیبانی 24 ساعته

در تمامی مراحل انتخاب و خرید در کنار شما خواهیم بود.